Misja

W codziennych działaniach zmierzamy do rozwiązywania wszelkich problemów klienta, także wynikających z niepewności i wątpliwości co do ważnych i znaczących decyzji w Państwa życiu czy też w działalności Państwa firmy. W ten sposób nie tylko pomagamy Państwu w rozwiązywaniu istniejących problemów, co staramy się zapobiegać ich powstawaniu. Chcemy aby czuli się Państwa na co dzień komfortowo i mieli pewność, że podejmujecie Państwo w pełni, z punktu widzenia aspektów prawnych, najlepsze decyzje.

Agnieszka Grzegorczyk

Agnieszka Grzegorczyk

Adwokat

specjalizacja: rozwiązywanie sporów sądowych, problematyka prawna z zakresu ubezpieczeń, prawa zobowiązań, prawa rodzinnego: rozwodów, alimentów, podziału majątku; prawa karnego

Agnieszka Grzegorczyk jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2006 r. ukończyła także Podyplomowe Studium Bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz była słuchaczką wykładów z zakresu prawa niemieckiego na Uniwersytecie w Regensburgu. Po ukończeniu studiów prawniczych odbyła aplikację adwokacką i złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin adwokacki.
Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracą ze znakomitą kancelarią adwokacką w Poznaniu spółką partnerską Dobak, Szczęsny i Musiałkiewicz trwającą już od 2002 r. Własną Kancelarię prowadzi od 2010r.
W wolnym czasie podróżuje, realizuje swoje pasje jakimi w ostatnim czasie są bieganie i gotowanie.

Marta Dąbrowska

Marta Dąbrowska

Adwokat

specjalizacja: prawo cywilne w zakresie windykacji należności, podziału majątku i zniesienia współwłasności, sprawy rodzinne – rozwodowe oraz dotyczące kontaktów z dziećmi i alimentów, sprawy spadkowe, prawo ubezpieczeń oraz sprawy karne

Marta Dąbrowska jest absolwentką Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Była słuchaczem wykładów na Uniwersytecie w Tampere w Finladii. Jako prawnik praktykuje od 2001 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w Adwokackiej Spółce Partnerskiej Grzybkowski&Guzek – początkowo jako praktykant, następnie młodszy prawnik, a w końcu aplikant adwokacki. Od początku 2010 roku jako adwokat prowadzi własną kancelarię. Jej pasją życiową są góry: wspinaczka oraz eksploracja jaskiń.