Agnieszka Grzegorczyk

Adwokat, partner zarządzający, założyciel spółki GD ASP.

w 2005 r. ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w 2006 r. studia podyplomowe z zakresu bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Praktykę w zawodzie prawnika rozpoczęła już w 2002 roku w jednej z wiodących poznańskich kancelarii adwokackich – Dobak, Szczęsny, Musiałkiewicz Adwokacka Spółka Partnerska. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu i od 2009 roku wykonuje zawód adwokata, początkowo w ramach indywidualnej Kancelarii, następnie wraz z adwokat Martą Dąbrowską w formie spółki partnerskiej. Od 2021 r. mediator prowadzący Kancelarię Mediacyjną wpisany na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu oraz na listę mediatorów Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz Centrum Mediacji przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego oraz w prowadzeniu spraw sądowych z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności rozwodowych i związanych z podziałem majątku, spraw karnych, karno-skarbowych i gospodarczych.

Dotychczasowe doświadczenie w sporach z bankami i instytucjami finansowymi poszerzyło obszar działalności o sprawy kredytów walutowych, nieautoryzowanych transakcji bankowych oraz w zakresie upadłości gospodarczej i konsumenckiej.

Adwokat reprezentujący swoich klientów w postępowaniach przed sądami.

Posługuje się językiem niemieckim i angielskim.